صفحه اصلي
مهندسی معدن
آزمون های آزمايشی
دوره های خانه معدن
همکاری با نهاد ها
پروژه های معدنی
اخبار
کتابخانه معدن
نمایندگی ها
درباره ما
   طرح بیمه آموزش خانه مهندسی معدن

طرح بیمه آموزش خانه مهندسی معدن :

برای نخستین بار در ایران خانه مهندسی معدن جهت بالا بردن سطح کیفی آموزش های تخصصی خود و به منظور افزایش بهره ­وری آموزش های تخصصی ، طرح بیمه آموزش دوره های خود را اجرا  می نماید.

بر اساس این طرح کلیه دانشجویان شرکت کننده در دوره های نرم افزاری و تخصصی شرکت پس از پایان دوره، جهت مرور و بازآموزی مباحث دوره می توانند در دوره مذکور که در طول یکسال آینده برگزار می شود شرکت کرده و مشکلات فنی و تخصصی خود را با کمک اساتید مجرب شرکت  برطرف نمایند.

جهت شرکت در کلاسهای بازآموزی تنها کافی است یک هفته مانده به شروع دوره با واحد آموزش تماس حاصل فرمایید و برگه حضور در کلاس مرتبط را دریافت کنید.

امید است با ارائه خدمات آموزشی  بهتر رضایت تمامی متخصصین را جلب نماییم.

 

طرح کارآموزی :

در این طرح ویژه که توسط بخش آموزش شرکت تدوین شده است، هر دانشگاه جهت گذراندن دوره کارآموزی دانشجویان، یکی از مجموعه دوره های آموزشی را جهت آموزش دانشجویان به عنوان دوره کارآموزی انتخاب می کند.

افراد شرکت کننده در دوره های آموزش متخصص می­توانند با شرکت در دوره های نرم افزاری یا تخصصی تحت نظر سرپرست کارآموز شرکت دوره کارآموزی خود را با موفقیت بگذرانند.

 

طرح اسکان رایگان خانه مهندسی معدن :

به منظور گسترش عدالت آموزشی مهندسی نفت در اقصی نقاط کشور و حمایت از دانشجویان مستعد و متخصصان گرامی ساکن در شهرستان های دور از پایتخت، خانه مهندسی معدن ، به منظور دسترسی آسان و بهره مندی کلیه دانشجویان و متخصصان در سراسر کشور از دوره های نرم افزاری فشرده خانه مهندسی معدن، طرح اسکان رایگان ویژه دانشجویان و متخصصان شرکت کننده در کلاس های حضوری خانه مهندسی معدن در شهر تهران را اجرا می نماید.

 

توجه 1: طرح اسکان رایگان خانه مهندسی معدن بر اساس اولویت اعلام رزرو از طرف دانشجویان و متخصصان می باشد.

توجه 2: طرح اسکان رایگان خانه مهندسی معدن مختص کلاسهای حضوری فشرده نرم افزاری تهران می باشد.  

 

" به امید گسترش عدالت آموزشی در سراسر کشور "

 

طرح معرفی به بازارکار و صنعت خانه مهندسی معدن :

در این طرح ویژه که توسط بخش آموزش و مرکز آزمون شرکت تدوین شده است، هر متخصص می­تواند با شرکت در دوره های تخصصی و نرم افزاری و آزمون تخصصی مرکز آزمون و کسب نمره حدنصاب از سهمیه ویژه خانه مهندسی معدن جهت معرفی به مراکز صنعتی از قبیل شرکت های معتبر داخلی جهت مصاحبه معرفی خواهد شد.

امید است با ارائه خدمات آموزششی بهتر بتوانیم تخصص لازم جهت کسب شغل متناسب با متخصصین مراجعه کننده یاری برسانیم.

 

 

 

 

 

 

 

خانه مهندسی معدن ایران

" گامی بسوی اشتغال در صنعت معدن کشور"